Investeren in excelleren
Volg ons twitter linkedin Youtube

Medewerkers

Algemeen
Jan Pelle
Directeur
088-8311123
jpelle@bom.nl
Mike van Meurs
Financieel & Operationeel Directeur
088-8311120
mvanmeurs@bom.nl
Monique Beukers - van der Lande
Communicatiemanager
088-8311147
mbeukers@bom.nl
Wilma Bollen
Telefoniste / Receptioniste
088-8311120
wbollen@bom.nl
Rachel Embregts
Assistent controller
088-8311129
rembregts@bom.nl
Lindsay Faro
Facilitair coördinator
088-8311171
lfaro@bom.nl
Veerle Hagen - de Wijs
Assistent controller
088-8311110
vhagen@bom.nl
Suzanne van Hoof - van der Linden
Controller
088-8311102
svanhoof@bom.nl
Joost Mulder
Junior strategisch adviseur
088-8311206
jmulder@bom.nl
Talya Mullenders
Junior business controller
088-8311106
tmullenders@bom.nl
Kiki Nelissen
Communicatieadviseur
088-8311107
knelissen@bom.nl
Berthe Pleging
HR manager
088-8311128
bpleging@bom.nl
Gaitrie Sewtahal
Telefoniste / Receptioniste
088-8311120
gsewtahal@bom.nl
Tiny Timmermans
Directiesecretaresse
088-8311123
ttimmermans@bom.nl
Alfred Wiemer
Groepscontroller
088-8311212
awiemer@bom.nl
Bedrijfslocaties
Ad van der Heijden
Sectormanager
088-8311173
avanderheijden@bom.nl
Angela van Aerle-Vogelsangs
Procesmanager
088-8311186
avogelsangs@bom.nl
Monique Aldenhuijsen-van Dal
Investmentanalist
088-8311161
mvandal@bom.nl
Matthijs Betlem
Junior Procesmanager
088-8311170
mbetlem@bom.nl
Hans Bierens
Procesmanager
088-8311168
hbierens@bom.nl
Johan Gielen
Investmentmanager BHB
088-8311176
jgielen@bom.nl
Katja de Haan
Procesmanager
088-8311177
kdehaan@bom.nl
Eric Hoekstra
Junior Investmentmanager
088-8311160
ehoekstra@bom.nl
Serge Hoppenbrouwers
Procesmanager
088-8311174
shoppenbrouwers@bom.nl
Anja Janssen
Secretaresse
088-8311178
ajanssen@bom.nl
Jeroen Krijgsman
Procesmanager
088-8311163
jkrijgsman@bom.nl
Ben Santbergen
Investmentmanager BHB
088-8311169
bsantbergen@bom.nl
Breedbandfonds
Rob van Arkel
Fondsmanager (a.i.) Breedbandfonds
06-51616463
rvanarkel@bom.nl
Energiefonds
Joris van der Geest
Fondsmanger (a.i.) Energiefonds Brabant
088-8311120
jvandergeest@bom.nl
Koen den Houting
Investment Analist Energiefonds Brabant
088-8311205
kdenhouting@bom.nl
Foreign Investments
Eelko Brinkhoff
Sectormanager
088-8311142
ebrinkhoff@bom.nl
Ben Engel
Senior projectmanager
088-8311116
bengel@bom.nl
Onno Huiskamp
Junior projectmanager
088-8311158
ohuiskamp@bom.nl
Yvonne Kemps
Projectmanager
088-8311103
ykemps@bom.nl
Paul Kleijne
Projectmanager
088-8311120
pkleijne@bom.nl
Susanne Lambregts
Marketing-communicatieadviseur
088-8311148
slambregts@bom.nl
Maria de Neef - Walta
Deskmanager
088-8311154
mdeneef@bom.nl
Victoria Vasjuta
Projectmanager
088-8311113
vvasjuta@bom.nl
Sanne Veltrop
Deskmanager
088-8311154
sveltrop@bom.nl
Lars de Vries
Projectmanager
088-8311143
ldevries@bom.nl
Minqin Wang
Projectmanager
088-8311127
mwang@bom.nl
Bodo de Wit
Senior Projectmanager
088-8311146
bdewit@bom.nl
Capital
Miriam Dragstra
Directeur Capital
088-8311130
mdragstra@bom.nl
Anne Akkermans
Directiesecretaresse
088-8311210
aakkermans@bom.nl
Trudy Boomaars
Directiesecretaresse
088-8311117
tboomaars@bom.nl
Jean-Paul van Damme
Investmentanalist
088-8311135
jpvandamme@bom.nl
Jurgen van Eck
Senior Investmentmanager
088-8311150
jvaneck@bom.nl
Jochem de Graaf
Investmentmanager
088-8311165
jdegraaf@bom.nl
Bert de Haas
Fundmanager Derdenfondsen a.i.
088-8311120
bdehaas@bom.nl
Marc Jansen
Sectormanager Life Tech
088-8311108
mjansen@bom.nl
Ilse Massart
Senior investmentmanager
088-8311133
imassart@bom.nl
Bart Mul
Investmentanalist
088-8311118
bmul@bom.nl
Pascal Prins
Senior Business Controller
088-8311207
pprins@bom.nl
Bob Roessink
Senior Investmentmanager
088-8311132
broessink@bom.nl
Jeroen Siemes
Investmentanalist
088-8311139
jsiemes@bom.nl
Karin Steffens
Senior Investmentmanager
088-8311204
ksteffens@bom.nl
Bram Taks
Investmentmanager
088-8311136
btaks@bom.nl
Gert-Jan Vaessen
Sectormanager High Tech
088-8311138
gjvaessen@bom.nl
Mariëtte van der Velden - Roesink
Investmentmanager Life Sciences
088-8311119
mvandervelden@bom.nl
Jesse In 't Velt
Investmentanalist
088-8311175
jintvelt@bom.nl
Frank van de Ven
Senior Investmentmanager
088-8311134
fvandeven@bom.nl
Gijs van de Ven
Investmentmanager
088-8311131
gvandeven@bom.nl
Business Development
Dick de Jager
Sectormanager
088-8311152
ddejager@bom.nl
Daniëlle van Bers - van Gestel
Junior Programmamanager
088-8311203
dvangestel@bom.nl
Anouk Bol - Groothuis
Business controller
088-8311126
abol@bom.nl
Chantal Dietvorst - ten Tije
Projectmanager AgroFood
088-8311120
cdietvorst@bom.nl
Paul Gosselink
Programmamanager New Energy
088-8311159
pgosselink@bom.nl
Edith Groenewolt
Business Development Analist
088-8311156
egroenewolt@bom.nl
Peggy Haans
Secretaresse
088-8311101
phaans@bom.nl
Marc de Haas
Programmamanager Logistics
088-8311184
mdehaas@bom.nl
Ria Hein
Programmamanager Life Tech
088-8311155
rhein@bom.nl
Ed Hendriks
Projectmanager Agrofood
088-8311120
ehendriks@bom.nl
Twan van Lankveld
Programmamanager Logistiek
088-8311111
tvanlankveld@bom.nl
Rianne van der Lee
Secretaresse
088-8311151
rvanderlee@bom.nl
Pieter Meuwissen
Projectmanager
088-8311181
pmeuwissen@bom.nl
Wendy Persoon
Projectmanager
088-8311157
wpersoon@bom.nl
Coen Sanderink
Projectmanager
088-8311185
csanderink@bom.nl
Peter Visser
Programmamanager High Tech
088- 8311109
pvisser@bom.nl
Jac Warmerdam
Directeur Innovatieprogramma AGROFOOD
088-8311105
jwarmerdam@bom.nl
Michel Weeda
Programmamanager High Tech & Services
088-8311153
mweeda@bom.nl