Salvia BioElectronics krijgt als prijs een ondernemersreis naar de CES Las Vegas, het grootste en meest invloedrijke internationale tech-evenement ter wereld. Daarnaast gaat Salvia ook nog mee met een missie met de 4TU.Federatie en brengt het aansluitend een bezoek aan Palo Alto en San Francisco. Urimon wint twee tickets naar de Web Summit in Lissabon. De LEVEL UP Awards zetten ieder jaar de meest innovatieve techstartups in de spotlights.
De grootste spotlight was dus voor Salvia BioElectronics. Dat bedrijf ontwikkelt een bio-elektronisch implantaat dat migraine en clusterhoofdpijn behandelt door zachte, elektrische pulsjes af te geven aan de betrokken zenuwen. Het bedrijf haalde eerder dit jaar 53 miljoen euro aan investeringen op. "We zijn een groeiend bedrijf dat wereldwijd uitbreidt", aldus Martens. "Deze prijs helpt enorm om onszelf als bedrijf op de kaart te zetten. Dat is geweldig."
Een inspirerende line-up
De awards zijn een van de hoogtepunten van LEVEL UP. Dit event is de internationale ontmoetingsplek voor startups, investeerders en ecosysteempartners met een duidelijke missie: startups helpen versnellen.
Toonaangevende sprekers als Lex Hoefsloot (Lightyear), Eline van Beest (Hybradize Therapeutics) en Jelle Prins (Cradle) zorgden maandag voor een inspirerende line-up in het Evoluon in Eindhoven. Het event trok dit jaar zo'n 1550 bezoekers uit heel Europa en was daarmee groter dan vorig jaar. LEVEL UP wordt dit jaar voor de vierde keer georganiseerd door Braventure, The Gate en de Brabantse Ontwikkelings Maatschappij (BOM), samen met partners zoals de regionale ontwikkelingsmaatschappijen, IMEC Xpand en Rabobank.
Pre-event: Fuckup Night in het Ketelhuis
De avond vóór LEVEL UP trapten founders en studenten af met een Fuckup Night in het Ketelhuis. In korte talks deelden ondernemers hun grootste missers en de lessen die uiteindelijk leidden tot doorbraken. Het was een open en leerrijke warming-up die precies past bij het “learning by doing” karakter van LEVEL UP.
Meer weten

“Startups zijn de aanjagers van innovatie. De groei van LEVEL UP tot een van de best bezochte start- en scale up events onderschrijft het belang van een ontmoetingsplek en podium voor deze baanbrekende ondernemers”, aldus Brigit van Dijk – Van de Reijt, CEO van BOM. “Het is meer dan ooit noodzakelijk hun groeipad te effenen met voldoende kapitaal en passende ondersteuning.”
Salvia BioElectronics: 'pacemaker' tegen chronische migraine
Voor mensen met chronische migraine gloort hoop aan de horizon. Salvia BioElectronics werkt vanuit de High Tech Campus in Eindhoven aan een implantaat dat chronische migraine klachten met vijftig- tot zeventig procent kan verminderen. ‘Voor patiënten bepaalt dit het verschil tussen gewoon kunnen leven en de wereld moeten buitensluiten.’
LEVEL UP Aftermovie
Salvia BioElectronics: 'pacemaker' tegen chronische migraine
Voor mensen met chronische migraine gloort hoop aan de horizon. Salvia BioElectronics werkt vanuit de High Tech Campus in Eindhoven aan een implantaat dat chronische migraine klachten met vijftig- tot zeventig procent kan verminderen. ‘Voor patiënten bepaalt dit het verschil tussen gewoon kunnen leven en de wereld moeten buitensluiten.’